Microblading

Doğal kıl renginizle uyumlu kaşların tek tek çizilmesidir

Microblading Nedir?

Microblading, yüz ifadenizi doğal bir şekilde güçlendirerek, kaşlarınıza dolgun ve sağlıklı bir görünüm kazandıran bir güzellik sanatıdır. Bu teknik, doğal kaşlarınızın arasına, renginizle uyumlu ince çizgiler ekleyerek yapılan bir tür manuel dövme işlemidir. Kalıcılığı cilt tipinize bağlı olarak 12 ila 48 ay arasında değişir ve uygulamanın sonuçları oldukça doğal ve gerçekçidir.

Microblading Nasıl Yapılır?

Beautyay Estetik merkezinde microblading uygulaması, micro iğneler yardımıyla cilde minik kesikler açarak ve bu kesiklere özel pigmentler yerleştirerek gerçekleştirilir. Bu pigmentler, epidermisin üçüncü ve dördüncü katmanlarına kadar ulaşabilir. Uygulama süresi kişiye ve istenilen dolgunluğa göre değişebilir, ancak genellikle 1 ila 1,5 saat sürer.

Kimler İçin Uygundur?

Microblading, özellikle kaşları seyrek, çok açık renkte veya şekilsiz olan kişiler için mükemmel bir çözümdür. Kaş şeklinizi yüz ölçülerinize göre ölçeklendiren ve altın orana uygun bir tasarım sunan bu yöntem, yanlış kaş alımlarının neden olduğu problemleri de ortadan kaldırır.

Microblading Öncesi ve Sonrası

Uygulamadan bir hafta önce kaşlara ağda veya cımbız uygulanmamalı, bir gün öncesinde ise alkol, kafein ve kan sulandırıcı ilaçlardan kaçınılmalıdır. İşlem sonrasında ise kaşlarınızı on gün boyunca sudan uzak tutmak ve önerilen merhemleri kullanmak önemlidir.

Profesyonel Bir Hizmet

Bu uygulamayı yaptırmadan önce mutlaka bir uzmana danışmalısınız. Microblading, özel eğitim gerektiren ve yüz ifadenizi doğrudan etkileyen bir işlemdir. Doğru analiz ve teknik beceri, istediğiniz sonuca ulaşmanızda kritik rol oynar. Beauty Ay Estetik ve Güzellik merkezinden ücretsiz tanışmanlık alabilirsiniz.

BEAUTYAY ESTETİK

Feyzullah mahallesi krizantem sokak No:8 B Maltepe / İstanbul
TELEFON: 0501 066 25 25

0501 066 25 25

Categories