Kaş Kontörü

Bu uygulama makyaj yapma fırsatı olmayan bayanların en büyük kurtarıcısıdır

Kaş Kontürü Nedir?

Kaş kontürü, genellikle kalıcı makyaj olarak da bilinen, kaşların seyrekliği veya şekilsizliği gibi sorunları gidermek için uygulanan bir güzellik tedavisidir. Bu yöntemle, kişinin yüz şekli, saç ve ten rengine uygun, en doğal şekilde kaş tasarımı yapılır. Gelişen teknoloji ile birlikte bu organik ve cilde zarar vermeyen yöntem, makyaj yapmaya zaman bulamayanlar için ideal bir çözümdür.

Kaş Kontürünün Avantajları

Kaş kontürü, doğal görünüm sağlamanın yanı sıra, günlük makyaj rutininizi önemli ölçüde kısaltır. Suya dayanıklılığı sayesinde deniz veya havuza girdiğinizde bile makyajınız bozulmaz. Ayrıca, bu yöntem ile iki yıla kadar sürebilen bir etki elde edebilir ve makyaj masraflarınızı azaltabilirsiniz.

Kimler İçin Uygundur?

Kaş kontürü, ince ve istenmeyen kaşlardan kurtulmak, kaşları istenen şekle getirmek ve yüzünüz ile ten renginize uygun kaşlara sahip olmak isteyen herkes için mükemmeldir. Ayrıca, yanlış uygulamalar sonucu seyrelmiş veya bozulmuş kaşlara sahip olanlar için de ideal bir çözümdür.

Uygulama Süreci

Kaş kontürü, lokal anestezi altında, ağrısız ve sancısız bir şekilde gerçekleştirilir. Organik içeriklerle yapılan bu işlem, var olan kaşların dökülmesine neden olmaz. Uygulama, yaklaşık bir saat içinde tamamlanır ve sonuçlar, sosyal hayatınızda ve estetik görünümünüzde büyük bir artı olarak yansır.

Neden Profesyonel Bir Uzman Seçmelisiniz?

Bu uygulamanın başarılı sonuçlar vermesi için, işlemin usta ellerde uygulanması gerekmektedir. Beauty Ay Estetik sizlerin kaliteli ve güvenli bir hizmet almak için, bu alanda deneyimli ve yetkin bir uzman istihdam etmektedir.

BEAUTYAY ESTETİK

Feyzullah mahallesi krizantem sokak No:8 B Maltepe / İstanbul
TELEFON: 0501 066 25 25

0501 066 25 25

Categories