Kirpik Lifting

Kirpik Lifting işlemi, bir çeşit kalıcı makyaj uygulamasıdır

Kirpik Lifting işlemi, bir çeşit kalıcı makyaj uygulamasıdır. Daha kıvrık ve hacimli görünmesi için kirpiklerin solüsyon ile geriye doğru taranması işlemidir.
İşlem sonrası kirpikleriniz 3 aya kadar hacimli görünen kıvrık görüntüsünü korumaktadır.
Daha hacimli görünen, kıvrık ve kalkık kirpikler etkileyici bakışların olmazsa olmazıdır. Uzun ve kalkık kirpikler bakışlarınızın daha kesin ve dikkat çekici görünmesini sağlar.
Özellikle kadınlar kirpiklerini daha hacimli ve kıvrık göstermek için kozmetik ürünleri kullanırlar.
Kozmetik ürünleri kimi zaman bu isteğimizi tam anlamıyla karşılayamaz. Kirpik kıvırıcılar da kirpiklerinizi kıvırırken doğal yapısına zarar verebilir ve kalıcılığı kısa sürelidir. Lifting işlemi ile hayal ettiğiniz kıvrık kirpiklere siz de sahip olabilirsiniz.
Kirpik Liftingi, özellikle düz kirpiklere ve seyrek kirpik yapısına sahip olanlar, daha kıvrık kirpiklere ve etkili bakışlara sahip olmak için tercih etmektedir.

Kirpik lifting uygulamasını, daha uzun ve hacimli görünen kıvrık kirpiklere sahip olmak isteyen herkes tercih edebilir. Özellikle kısa kirpik yapısına sahip olanlar ve kirpik seyrekliğinden şikayet edenler tercih ediyor.
İşlem kirpiklerinizin daha hacimli ve uzun görünmesini sağlayacak. Dikkat çekici bakışların ve etkileyici gözlerin tamamlayıcısı olan kıvrık kirpiklere sahip olmak artık hayal değil.
Beauty Ay Estetik Güzellik Merkezinde yaptıracağınız Kirpik Lifting işlemiyle hayal ettiğiniz etkileyici bakışlara sahip olabilirsiniz.

Kalıcı Dipliner

Kalıcı dipliner, göz kapağının hemen altına, kirpik hattının bulunduğu bölgeye yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır

Categories