Hybrit Buz Lazer

Yeni Nesil Epilasyon Uygulaması

Hybrid Lazer epilasyon, onaylı iki etkin lazer teknolojisinin bir araya gelmesi ile oluşturulmuş yeni nesil bir epilasyon uygulamasıdır.

Hybrid Lazer epilasyon uygulaması, epilasyonda tek seferde alınabilecek maksimum verimi sağlaması nedeni ile birçok farklı lazer epilasyona göre daha yüksek hasta memnuniyeti ve daha etkin sonuç sunmaktadır. Alexandrite Lazer’in atış sistemi ile Diode lazerin ütüleme sistemini aynı bünyede eriterek ortaya çıkarılan son teknoloji Hybrid Lazer Epilasyon uygulaması, vücut epilasyonunda tek seferde en yüksek faydayı sağlamak isteyenler için idealdir.

Her cilt tipine ve rengini uygun Hybrid Lazer epilasyon uygulamasında, lazer cihazının dalga boylarının yoğunluğu ve dalga boylarının yüzdesi uygulamayı yaptıran hastanın kıl tipine, kıl kökünün kalınlığına ve hastanın cilt rengine göre değişiklik göstermektedir.

Hybrid sistemin en göze çarpan özelliklerinden biri mercek odağıdır, Bu sayede 3 farklı dalga boyuna hitap edebilme imkanı sunmaktadır. Mükemmel soğutma sistemi ile acı hissiyatı yok diyebiliriz. İlk seansta %80 dökülme başarısı ile, sınıfının en iyi sistemidir.

0501 066 25 25

Categories