Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon cihazı, etkin ve kalıcı epilasyon deneyimi sunar. Bunun yanında başka faydalar da sağlamaktadır.

– Yüz ve bacak vasküler lezyonlarının tedavisi
– Cilt Rejuvenasyonu
– Benin epidermal pigmente lezyon tedavisi
– Yaşlılık, güneş lekeleri ve çil tedavisi (0,5 ms ile)
– Kırışıklık tedavisi

Profesyonel Cilt Bakımı

Profesyonel cihazlar ve ürünler yardımı ile gün boyu yıpranan cildin temizlenmesi ve yenilenmesi amacıyla uygulanan işlemlerdir. Özellikle yaz ve kış aylarında cildimiz ekstra ilgi ve desteğe ihtiyaç duyar. Çünkü bu süreçlerde aşırı kuruma ile karşı karşıya kalır. Güneşin UV ışınları cildimizi yorar ve cildimiz leke oluşumuna açık hâle gelir. Medikal cilt bakımı, zararlı dış etkenlerin yıkıcı etkisini ciltten silerek, kişinin daha genç ve canlı görünüme sahip olmasına yardımcı olur.

Bölgesel Zayıflama

Dengeli beslenme ve egzersiz yardımıyla yok edilmesi kolay olmayan selülit görünümü, G5 masajı yardımıyla kısa sürede giderilir. Üstelik bu işlem esnasında, herhangi bir cerrahi müdahaleye gerek duyulmamaktadır. Selülit tedavisinde yaygın olarak tercih edilen masaj uygulaması, tüm vücuda aynı anda uygulanır.

Kalıcı Makyaj

Bu uygulama makyaj yapma fırsatı olmayan bayanların en büyük kurtarıcısıdır. 2 yıl süren kaş kontür ile rahat bir şekilde makyajınızı yapabilirsiniz ve denize ve havuza girseniz bile makyajınızı kaybetmezsiniz. Bu uygulama sayesinde makyaj masraflarınızı oldukça azaltmış olursunuz.

Read More

Protez Tırnak

Akrilik tırnak protezi sayesinde, akrilik maddesinin altında kalan frenchli kısım her zaman kalıcı olmaktadır. Akrilik tırnağınız üzerine uygulamış olduğunuz herhangi bir oje tırnağınız üzerindeki frenchin bozulmasına neden olmaz. Bu sebeple protez tırnak uygulaması size tırnak bakımı konusunda hatırı sayılır bir özgürlük sağlamaktadır.

İğneli Epilasyon

İğneli epilasyon, tüy köklerini iğne yardımı ile birlikte elektrik akımı kullanılarak yakılmasıdır. Elektrik ile yakılan tüyler eski işlevini gösterememekle birlikte uzun vadede oldukça büyük avantajlara da sahiptir. Bu avantajlardan ilki doğru zamanlarda uygulanan bu işlemin uzun vadede sağlıklı sonuçları ortaya koyabilmesidir.

Read More

Lazer Epilasyon Nedir?

İstenmeyen tüy ve kıllardan kalıcı olarak kurtulmak amacıyla kullanılan bir yöntemdir.

Lazer Epilasyon Kimler İçin Uygundur?

Lazer Epilasyon uygulamalarının herhangi bir zararı bulunmamaktadır. Yalnızca yanlış uzmanlar tarafından uygulanması halinde cilt üzerinde lekeler oluşabilir. Bu sebeple lazer epilasyon işleminin uzman kişiler tarafından yapılması önem arz etmektedir.

Cynosure Elite Plus Lazer Nedir?

Cynosure Elite Plus Lazer çift dalga boyuna sahip, hem Alexandrite hem de Nd:YAG seçeneği sunan bir lazer cihazıdır.

Cynosure Elite Plus Lazer Avantajları

Elite plus lazer 2 farklı dalga boyuna sahiptir. Alexandrite ve Nd:YAG dalga boylarının bir arada sunmaktadır. Bu durum tüm cilt ve kıl tiplerinin epilasyonuna olanak sağlamaktadır.

Cynosure Elite Plus Lazer Acılı Mıdır?

Buz lazer cihazlarına kıyasla yüksek bir soğutma sistemi bulunmamaktadır. Bu sebeple bu cihazın işlem sırasında hafif acı ve yanma hissi oluşturması mümkündür. Zimmer Cryo 6 hava soğutma sistemi ile bu acı ve yanmayı hafifletmektedir.

Elite Plus Seans Aralıkları ve Süresi

Seans aralıkları tüm vücut için 8 ila 10 hafta arasında değişmektedir. Yüz için ise  bu aralık daha kısadır. Seansların ne kadar sürmesi ile sonuç alınacağı ise kişinin ten rengi, tüy rengi, tüy yoğunluğu, lazer işlemi yapılan bölgeye göre değişmektedir. Ortalama olarak ise minimum 4 seans tavsiye edilmektedir.